پرش به محتوای اصلی

اخبار

معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران از خانواده شهید دانش احمدعلیزاده دیدار کرد

معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران از خانواده شهید دانش  احمدعلیزاده دیدار کرد
به گزارش خانه خبر شاهد و ایثار، دکتر براری معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی و امیر محمدی ستا مشاور وزیر در امور ایثارگران به همراه جمعی از مدیران و مسئولین سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی از خانواده گرانقدر شهید والامقام دانش احمد علیزاده دیدار و تقدیر نمودند.

در این دیدار صمیمانه که در ایام شهادت این شهید والامقام برگزار گردید دکتر براری به نمایندگی از مهندس آذری جهرمی حضور داشتند بیان نمودند، باید همواره به یاد داشته باشیم که این عزیزان تمام تلاش خود را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفتند و ما نیز باید راه ایشان را دنبال نماییم .

در ادامه نیز امیر محمدی ستا مشاور وزیر ارتباطات نیز خطاب به همه مسئولین حاضر اعلام داشتند که نباید بگذاریم با گذشت زمان کار بزرگ شهیدان به دست فراموشی سپرده شود و می بایست همواره خانواده های این عزیزان را تعظیم و تکریم نموده و قدردان زحمات بی بدیل این قشر معزز باشیم .

در انتها نیز ضمن تقدیم لوح تقدیر مهندس محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات از همسر و فرزندان گرانقدر شهید دانش احمدعلیزاده تجلیل به عمل آمد .

شهید دانش احمد علیزاده از شهدای پژوهشی و علم و فناوری منتسب به پژوهشگاه فضایی ایران هستند و از این شهید بزرگوار دو فرزند به یادگار مانده است .

۲۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید