پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار از خانواده گرانقدر شهید ابراهیمی به مناسبت میلاد فرخنده پیامبر اکرم (ص)

دیدار از خانواده گرانقدر شهید ابراهیمی به مناسبت میلاد فرخنده پیامبر اکرم (ص)

در آستانه میلاد فرخنده پیامبر اکرم (ص)و امام جعفر صادق(ع)، از خانواده گرانقدر شهید علی اکبر ابراهیمی، از شهدای پست تقدیر و تجلیل به عمل آمد

به گزارش خانه خبر شاهد و ایثار، در ادامه روند طرح سپاس امیر محمدی ستا مشاور وزیر در امور ایثارگران از خانواده معزز شهید ابراهیمی از شهدای منتسب به شرکت ملی پست ج.ا.ا دیدار نمودند .

در این دیدار نیز مهندس حسین نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ج.ا.ا حضور داشتند و ضمن تجلیل از جانفشانی شهید والامقام ابراهیمی، در گفت و گو با شهربانو امیری همسر این شهید، از زحمات و تلاش های وی در طول سالهای پس از شهادت و به ثمر رساندن فرزندان شایسته، قدردانی کرد.

 امیر محمدی ستا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان این دوران، از آنان به عنوان حماسه آفرینانی یاد کرد که با از جان گذشتگی و فداکاری شان، به ایران عزت و افتخار دادند.

ایشان در ادامه با اشاره به از خود گذشتگی همسر شهید در پرورش فرزندان موفق برای جامعه، این ایثار را نشان از ایمان راسخ، صبر و  بزرگواری خانواده های شهدا دانست.

در انتها نیز ضمن تقدیم لوح تقدیر مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از همسر شهید علی اکبر ابراهیمی تجلیل گردید .

شهید علی اکبر ابراهیمی متولد 1329 بود که در سال 1355 به استخدام پست استان یزد درآمد و در سال 1364 در عملیات جزیزه مجنون به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

از این شهید والامقام پنج فرزند به یادگار مانده است که چهار فرزند در رشته دندانپزشکی و یک فرزند در رشته مهندسی تحصیل کرده اند.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید