جزییات خبر

در پایان رقابت ورزشی مدیران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه؛

شرکت ارتباطات زیرساخت مقام نخست سومین دوره المپیاد ورزشی مدیران را کسب کرد

سومین دوره المپیاد ورزشی مدیران با حضور ورزشکاران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه در موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی موسسه پیام سومین دوره رقابت های ورزشی المپیاد مدیران با شرکت حدود 100 ورزشکار از مدیران حوزه ارتباطات در رشته های فوتسال، تنیس روی میز، شنا و تیراندازی با تفنگ و تپانچه برگزار شد.

این دوره از رقابت ها با مسابقات مقدماتی فوتسال در انتهای مهر ماه آغاز و با رقابتی فشرده بین ورزشکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات، پژوهشگاه فضایی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پست بانک به کار خود خاتمه داد.

در مجموع امتیازهای کسب شده شرکت ارتباطات زیرساخت جام قهرمانی را از آن خود کرده و تیم های وزارت ارتباطات و پژوهشگاه فضایی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی مدیران، پیام وزیر ارتباطات به مناسبت برگزاری این مسابقات توسط مهدی راسخ، رییس هیات مدیره موسسه پیام قرائت شد.

حمید عباسی، مدیر عامل موسسه پیام در این مراسم درباره برگزاری این مسابقات، گفت: هدف اصلی برگزاری این گونه المپیاد ها ایجاد همدلی میان مدیران، افزایش نشاط و اشاعه فرهنگ ورزش و تندرستی میان کارکنان وزارت ارتباطات است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های موسسه پیام در سال 98، افزود: موسسه پیام برای مقوله های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری برنامه ریزی های مدونی انجام داده است که از جمله آنها می توان به برگزاری مسابقه پدران و پسران، مادران و دختران، جشنواره شعر رضوی، مسابقه عکاسی پیام پاییز که هم اکنون در حال برگزاری است اشاره کرد.

رشد 14 درصدی مجموعه های خدمات دهنده به پیام، توسعه و بهسازی اماکن موسسه، نگاه حرفه ای به ورزشی های تیمی و مسابقات دهه فجر از دیگر محور های سخنان وی بود.

مدیرعامل موسسه پیام استفاده از اماکن و منابع موجود موسسه پیام در راستای کاهش هزینه های مسابقات را از اصول برگزاری سومین المپیاد مدیران دانست و گفت: موسسه پیام همواره در برگزاری مسابقات سعی برآن داشته است با مدیریت هزینه ها و بهره گیری از پتانسیل های موجود در وزارت ارتباطات کمترین هزینه را داشته باشد.

در پایان این مراسم با حضور فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سعید فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهدی راسخ ریاست هیات مدیره، وصلی عضو هیات مدیره و حمید عباسی مدیرعامل موسسه پیام از برگزیدگان  تقدیر بعمل آمد.

 رسانه جدید  

(شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید